IHRE KARRIERE BEI UNS

  • Headquarter in Deutschland + 7 Niederlassungen weltweit
  • 400 Mitarbeiter weltweit
  • über 5500 Produkte ab Lager
  • 5000 zufriedene Kunden

NORRES ist als Mittelstandskonzern solide aufgestellt. Mit derzeit rund 400 Mitarbeitern und weltweiten Standorten wachsen wir professionell, kontinuierlich und nachhaltig! In diesem Rahmen fordern und fördern wir unsere Mitarbeiter und bieten Ihnen kontinuierlich individuelle sowie berufliche Entwicklungsmöglichkeiten mit langfristiger Perspektive.

Wachsen Sie mit uns und seien Sie – simply flexible! Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

Stellenangebote der NORRES Baggerman Group - Deutschland

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy (m/k)

W związku z naszym rozwojem szukamy osób na stanowisko Przedstawiciel Techniczno – Handlowy Region Polska Południowo-Zachodnia

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Prowadzenie rozmów handlowych
  • Utrzymanie ciągłej współpracy z obecnymi partnerami

Wymagany profil kandydatów:

  • Doświadczenie i wiedza w branży technicznej
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Nasza oferta:

  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • Praca na zasadzie Home Office
  • Pakiet szkoleń
  • Płaska ścieżka decyzyjna oraz otwarta i ludzka interakcja przemawiają za naszym sukcesem: rozwijaj się razem z nami!

Oferujemy Państwu ambitne zadanie w średniej wielkości przedsiębiorstwie, działającym na płaszczyźnie międzynarodowej z płaskimi hierarchiami, krótkimi drogami decyzyjnymi oraz swobodą dla osobistego rozwoju.

Na stanowisku Manager Sprzedaży uzyskają Państwo od firmy NORRES – oprócz bezpośredniego wsparcia z siedziby głównej – również cenne szkolenia z zakresu sprzedaży i oferowanych produktów, stanowiące podstawę dla Państwa osobistego sukcesu.

Ambitne zadanie z perspektywą i przyszłością w międzynarodowo powiększającym się przedsiębiorstwie dopełniają świadczenia firmowe z wyna - grodzeniem uzależnionym od wyniku ekonomicznego i dalszymi korzyściami wynikającymi z zatrudnienia w solidnym przedsiębiorstwie średniej wielkości.

Proszę przesłać pełną dokumentację (list motywacyjny / tabelaryczny życiorys / informacje o oczekiwaniach płacowych, terminie podjęcia pracy oraz dyspozycyjności) w preferowanej formie tj. e mailem z maks. dwoma załącznikami zawartymi w plikach PDF, na adres:

NORRES Polska Sp. z.o.o.
Artur Gintyllo
ul. Rolna 9
Sady k. Poznania
62-080 Tarnowo Podgórne
Tel.: 61 293 31 80
E-Mail: artur.gintyllo(at)norres.pl
internetowa: www.norres.com

Cieszymy się na kontakt z Państwem!